Mogilno III – Standard

Mogilno III - Standard

Naszym klientom oddajemy mieszkania w bogatym stanie deweloperskim. Obejmuje on m.in. stolarkę okienną drewnianą i PCV trzyszybową, elektryczne rolety, solidne drzwi wejściowe, instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, cieplną wraz z grzejnikami (lub opcjonalnie ogrzewaniem podłogowym) i piecem kondensacyjnym oraz wylewki betonowe na podłodze i wewnętrzne tynki gipsowe.

W cenie mieszkania nasi klienci otrzymają również zaaranżowaną przestrzeń wokół budynku, m.in. chodniki i tarasy z kostki brukowej, parkingi, ogrodzony ogród oraz wewnętrzną, utwardzoną drogę dojazdową.

Sam budynek jest niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny. Więcej szczegółów na temat technologii wykonania znajduje się w tabelkach poniżej:

Technologia wykonaniaOpis
Ściany fundamentoweŚciany grubości 24,0 cm, wykonane z bloczków betonowych M-6 na zaprawie cementowej m-10
Ściany zewnętrzneWykonane z bloczków z betonu komórkowego, na zaprawie cementowej. Grubość ścian 25,0 cm. Ściany zewnętrzne docieplone styropianem, grubość 15 cm.
Ściany wewnętrzneWewnętrzne ściany działowe wykonane z bloczków gazobetonowych odm. 500 grubości 11,5 cm. Ściany nośne wykonane z Silki kl. 15 grubości 24 cm murowane na zaprawę cementową.
WentylacjaWentylacja wywiewna grawitacyjna z łazienek i kuchni.
DachWięźba dachowa drewniana z drewna sosnowego k-30, wieniec żelbetowy z betonu B-20 zbrojony. Dach kryty dachówką ceramiczną lub blachą na rąbek stojący. Połać będzie ocieplona wsadem wełny mineralnej. Poddasze wykonane z płyt karton gips na ruszcie systemowym.
TynkiGipsowe, kategorii III, gładkie. Tynki zewnętrzne akrylowe lub silikatowe na siatce z włókna szklanego.
StolarkaStolarka okienna drewniana (kolor naturalnego drewna) lub PCV (kolor antracyt od zewnętrznej strony, biały od wewnątrz). Stolarka drzwiowa stalowa w kolorze antracytu. Wszystkie okna elewacyjne wyposażone w rolety elektryczne zewnętrzne w kolorze antracytu.
Parapety okienneParapety okienne, wewnętrzne konglomerat, zewnętrzne blaszane.
InstalacjeOpis
ElektrycznaWewnątrz lokalu rozprowadzona instalacja podtynkowa. Wyprowadzenie gniazda elektrycznego na zewnątrz do ogrodu. Przyłączenie do sieci energetycznej. Istnieje możliwość własnej aranżacji punktów elektrycznych w budynku będącym w trakcie budowy*.
WodociągowaWewnątrz lokalu przygotowane podejścia; prysznic/wanna, miska ustępowa, umywalka, pralka, zlewozmywak, zmywarka. Wyprowadzenie instalacji do ogrodu. Przyłączenie do sieci wodociągowej. Istnieje możliwość własnej aranżacji podejść w budynku będącym w trakcie budowy*.
Ścieki bytoweWewnątrz lokalu przygotowane wszystkie niezbędne podejścia w obrębie kuchni i łazienki. Przyłączenie do miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej. Istnieje możliwość własnej aranżacji podejść w budynku będącym w trakcie budowy*.
Grzewcza*W budynku znajdować się będzie instalacja centralnego ogrzewania z zamontowanymi grzejnikami stalowymi lub/oraz ogrzewaniem podłogowym. Piec dwufunkcyjny na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zmiany rodzaju ogrzewania z grzejników na ogrzewanie podłogowe. Przyłącze do sieci gazowej lokalnego operatora.
Wody opadowePowierzchniowo na teren działki.